Ark

zarządzanie zasobami cyfrowymi

Opinie klientów


“Intuicyjny interfejs, wspólne narzędzie dla wszystkich użytkowników, szybki dostęp do wyszukiwania sprawiają, że program jest przyjazny i łatwy w obsłudze. ARK pomaga zmniejszyć presję czasu, pozwalając robić to, co kocham, opowiadać wspaniałe historie.”

Phoebe Roth
News Journalist, Polaris Media
Australia
“Tak po prostu wskazaliśmy zasoby w naszym cyfrowym archiwum i oprogramowanie ARK zrobiło resztę. Nasze terabajty plików i treści stały się natychmiast przeszukiwalne.”

Rod Kenning
CEO Polaris Media
Australia

Zorganizowany • Dostępny • Bezpieczny

Zarządzanie zasobami cyfrowymi na poziomie korporacyjnym. System do optymalizacji i zarządzania dokumentami oraz plikami multimedialnymi zapewniaja inteligentny dostęp do zasobów oraz treści, ich organizowania i ochrony, bez struktury przechowywania plików opartej na własności.

Znajdź • Połącz • Współdziel

Wyszukuj zasoby przy użyciu ogólnych kryteriów lub zawęź wyszukiwanie do bardzo konkretnych słów, treści lub terminów. Nazwy plików, metadane, XMP, IPTC, notatki, a nawet treści w formacie PDF, MS Office, HTML, TXT, RTF i ODT są indeksowane i przeszukiwalne.

Zasoby cyfrowe są ręcznie lub automatycznie łączone. Użytkownicy i menedżerowie tworzą indywidualne "Light Boxy", które grupują zasoby pod kątem konkretnych projektów, klientów lub kategorii.

Udostępniaj • Weryfikuj • Wpływaj

Zasoby możesz przeglądać z dowolnego miejsca, bez konieczności pobierania ich. Pliki video możesz przeglądać na podstawie "klatek kluczowych", aby łatwo wyszukać pożądane treści bez konieczności oglądania całego filmu. System przechowuje podglądy plików w niskiej rozdzielczości, które archiwizowane są poza nim, aby szukać, indeksować oraz mieć dostęp do materiałów starszych. System pozwala również automatycznie zarządzać zasobami, które są już przedawnione.

Podgląd generowany jest automatycznie dla następujących typów plików: PNG, JPEG, JPG, JPE, BMP, PSD, TIF, TIFF, EPS, PDF, GIF, HTML, ICO, PS, PS2, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, AI, INDD, AVI, MPEG, MPG, FLV, MP4, WMV, ASF, MOV.

Współpraca • Współtworzenie • Komunikacja

Komentuj i dodawaj swoje opinie w czasie rzeczywistym do pojedynczych stron, obrazów oraz filmów, indywidualnie lub wspólnie z innymi użytkownikami. Twórz dedykowane fora dyskusyjne, łącząc ze sobą pracujące wspólnie osoby w celu omówienia danego dokumentu lub projektu. Komentarze i dyskusje przechowywane są do przyszłego użytku, przeglądu i raportowania. Angażuj w procesie pracy klientów i projektantów: skup się na kreatywności, popraw relacje i zaufanie.


Integracja • Realizacja • Dystrybucja

System korzysta z funkcji "przenieś i upuść" dla dokumentów i obrazów, które można łatwo otworzyć np. w InDesign. Pozwala na wdrożenie zaawansowanych API do integracji z systemami innych firm. Łatwo możesz udostępniać i rozpowszechniać zasoby w obrębie organizacji, swoich klientów oraz partnerów.

Zainteresowany?

Pozwól nam pomóc zoptymalizować sposób Twojej pracy.