Automator

pewność gdy priorytetem jest czas

Opinie klientów


“Automator jest platformą do realizacji wszelkich wyzwań. Technologia pracy, nafarbianie, optymalizacja, skalowanie, oraz dystrybucja plików przenosi dział prepress na wyższy poziom organizacji i wydajności. To wspaniałe, co dostawca zrobił dla nas.”

Mike Grudgings
Output Control Specialist, Gannett Publishing Services USA Today Network
USA
“To rozwiązanie optymalizuje godziny pracy poświęcone na proste powtarzalne czynności. Zaoszczędzony czas wykorzystujemy na projektowanie reklam. Nie wyobrażam sobie codziennej pracy bez Automatora."

Holly Pelliccione
Design Department, The Daily American
USA
"Jesteśmy w stanie wysyłać poprawne i zoptymalizowane pliki w standardach PDF do naszych rozproszonych centrów druku. Dostawca zapewnił nawet pełną integrację z naszym 12-letnim systemem ogłoszeniowym!"

Brian Burbank
Systems Manager, The Pocono Record
USA

Przystępność • Możliwość rozwoju • Poprawa plików • Ochrona reklam

Przygotowanie i sprawdzenie plików PDF do druku stron oraz reklam jest szybkie, łatwe, kompatybilne, elastyczne, łatwe do zarządzania i rozwoju, w pełni oparte o źródło PDF, z pełną ochroną miejsc reklamowych.

Gotowość • Bezpieczeństwo

Automator jest zaawansowanym systemem pozwalającym na przygotowanie do druku plików PDF. Dzięki konwersji każdego pliku na PDF i pracy w języku PDF, możliwe jest kompleksowe sprawdzenie, zaawansowana inspekcja i dodatkowe funkcje specjalne jak ochrona wersji dla reklam, aby reklamy nie zostały uszkodzone w czasie umieszczania ich wewnątrz strony.

monitorowanie pracy w przeglądarce
soft proofing i konfiguracja

Pełen możliwości • Łatwy w obsłudze • Zorientowany na przyszłość.

Biblioteki PDF ze wszystkimi możliwościami pozwalają systemowi Automator na wyszukiwanie i naprawianie problemów, których inne systemy nie potrafią. Prosta i łatwa w dostosowaniu do potrzeb użytkownika przeglądarka pozwala na przyjemną pracę z systemem. Stale rozwijając nasz produkt, w oparciu o najnowsze trendy PDF i JDF Automator jest innowacyjnym systemem zorientowanym na przyszłość.

Zainteresowany?

Pozwól nam pomóc zoptymalizować sposób Twojej pracy.