Menadżer ds. sprzedaży produktu

OFERUJEMY:
długofalową współpracę
atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę lub B2B
pracę nad ciekawymi i różnorodnymi projektami w międzynarodowym środowisku
możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach realizacji projektów
udział w szkoleniach oraz program rozwoju w ramach wybranej ścieżki kariery
pracę w międzynarodowym zespole młodych, otwartych ludzi
świetną atmosferę w pracy w nowoczesnym biurze w centrum Lublina
imprezy firmowe, eventy integracyjne
dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę Multisport
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
bezpośrednie działania handlowe w zdefiniowanych obszarach sprzedaży
zarządzanie procesem pozyskania i udzielenia autoryzacji Dystrybutora
działającego na dedykowanym obszarze
prowadzenie i koordynacja działań marketingowych wspierających sprzedaż produktu
współpraca wewnętrzna z pozostałymi działami News Hub Media
w realizacji procesów handlowych
realizacja planu sprzedaży produktów News Hub Media
NASZE WYMAGANIA:
Wykształcenie wyższe
Co najmniej 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

więcej ofert:

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez News Hub Media Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Gabriela Narutowicza 55b, 20-016 Lublin dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922, z późn. zm. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie bez podania przyczyny. Niniejszym oświadczam, że mam świadomość o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania i aktualizowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.