Webimposer

o wiele więcej niż łatwa obsługa impozycji

Opinie klientów


“Rozwój naszej firmy wymagał elastycznego rozwiązania, z niezawodnym wsparciem technicznym. Rozwiązanie NHM oferuje zautomatyzowanie procesu wraz z zapewnieniem bezpieczeństwa pracy w bardzo konkurencyjnej cenie. Wybór był jasny.”

Byron Wooten
IT Manager, The Villages Media Group, publishers of The Villages Daily Sun
USA
“WebImposer okazał się najbardziej wydajną i elastyczną aplikacją w poprawie naszego workflow bardziej niż ocenialiśmy. Jakość wsparcia technicznego, w trakcie i po zakończeniu instalacji było dla nas wielce satysfakcjonujące we współdziałaniu z naszymi naświetlarkami CTP.”

Tom Shafer
Community Newspaper Holdings Inc., Corporate Vice President Production
USA
“Moc jaką wnosi oprogramowanie WebImposer jest zdumiewająca. Od przetwarzanych plików PDF do umieszczenia reklam w naszych e-wydaniach oraz tworzenia zasad obiegu dokumentów w WebImposerze. Przygotowanie plików do proofingu ekranowego i na urządzenie drukujące oraz automatyczne parowanie stron. WebImposer daje sobie radę z przetworzeniem każdego pliku.”

Greg Davenport
Prepress Manager, The Herald-Times
Bloomington, Indiana USA

Jeden system pracy • Jeden interface • Jedno rozwiązanie

Jeden spójny system pracy stworzony dla wydawców gazet i wydawców internetowych. Przystępny i z możliwością stałego rozwoju, Webimposer może być dostosowany dla małych tygodników, jak i do wdrożeń w dużych grupach mediowych o zasięgu międzynarodowym.

monitorowanie pracy oparte na przeglądarce
soft proofing i konfiguracja

Więcej niż system pracy • Inteligentna automatyzacja.

Webimposer jest inteligetnym systemem zarządzania prepressem i produkcją, automatyzującym procesy w oparciu o przetwarzanie dokumentów PDF. System działa wielozakresowo - od pozyskania plików, poprzez ich wysyłanie i kontrolę na wyjściu - a także workflow.

Skuteczność • Precyzja • Wydajność

Rozumiemy jakiej płynności, funkcjonalności i łatwości w obsłudze wymagają terminy realizacji. Tworząc system WebImposer skupiliśmy się na efektywności dla tego typu działań. Wiemy również, że szybko nie zawsze oznacza dokładnie.

Zainteresowany?

Pozwól nam pomóc zoptymalizować sposób Twojej pracy.